کد خبر : 245
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مارس 2020 - 15:54

وکیل ترامپ جیره خوار منافقین

وکیل ترامپ جیره خوار منافقین
به جرات می توان گفت میتینگ و برنامه ای در ارتباط با منافقین وجود ندارد که جولیانی در آن حضور نداشته باشد.

در میان حامیان سینه چاک منافقین و پای ثابت نمایش های سالیانه ویلپنت شاید در راس لیست بیش از همه نام رودی جولیانی« Rudy Giuliani» شهردار جمهوری خواه سابق نیویورک و وکیل حال حاضر ترامپ رئیس جمهور فعلی و دائم الخمر آمریکا به چشم بخورد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مجاهدین»، نام جولیانی در جای دیگری نیز مرتب تکرار می شود و آن گزارش‌های متعددی است که در خبرگزاری ها و نشریات غربی و به خصوص آمریکایی از لیست مقاماتی که رشوه های کلان از منافقین دریافت کرده اند، می‌باشد.
در این گزارش ها نام رودی جولیانی جزو نفرات اول طی سال های اخیر تکرار شده است. به جرات می توان گفت که رودی جولیانی فعالترین مزدور اجاره‌ای منافقین است رودی جولیانی یک صهیونیست مسیحی افراطی و حامی سرسخت رژیم اشغالگر قدس است که معمولا مواضع افراطیش در حمایت از رژیم صهیونیستی حتی جلوتر از خود مقامات صهیونیست نیز می‌باشد. جولیانی به دلیل رشوه‌های کلان ده‌ها هزار دلاری که از منافقین به طور مستمر گرفته دیگر به طور کامل در استخدام این گروهک در آمده است و به جرات می توان گفت میتینگ و برنامه ای در ارتباط با منافقین وجود ندارد که جولیانی در آن حضور نداشته باشد.

جولیانی همواره در نمایش های متعلق به منافقین در آمریکا و اروپا و به خصوص در ویلپنت یکی از سخنرانان اصلی است .
جولیانی در کنار حمایت بی حد و مرز از منافقین کینه عجیبی نیز از نظام جمهوری اسلامی دارد که به دلیل همان رشوه های زیادی است که از منافقین گرفته است

« ایرانی ها قابل اعتماد نیستند، با ایران نمی توان کنار آمد، ایران نباید هیچ برنامه هسته ای داشته باشد، آمریکا باید نظام ایران را سرنگون کند ، باید به تاسیسات هسته ای ایران حمله شود و..» تنها بخش از افاضات این فعال ترین عضو استیجاری منافقین است. وی حتی در یکی از خودشیرینی های خود برای منافقین خواستار حمله آمریکا به تاسیسات هسته ای ایران با کمک این گروهک شده بود که تعجب همگان را برانگیخت.