کد خبر : 251
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مارس 2020 - 16:15

از منافقین رشوه می گیرم

از منافقین رشوه می گیرم
ادوارد رندل نیز اعتراف کرده است که مبلغی بین ۱۵۰ هزار دلار تا ۱۶۰هزار دلار برای سخنرانی و شرکت در همایش های منافقین دریافت کرده است.

ادوارد رندل فرماندار پیشین پنسیلوانیا و رئیس اسبق حزب دمکرات، یک یهودی صهیونیست حامی رژیم اشغالگر قدس و از طرفداران و حامیان سرسخت منافقین است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «مجاهدین»، اسم او در همه برنامه‌های مربوط به گروهک منافقین و از جمله شوی ویلپنت همواره تکرار می‌شود و پای ثابت نمایش های گروهک است.
تلاش برای تشدید تحریم‌ها علیه ایران، تلاش برای پیچیده شدن برنامه هسته ای ایران، تحریک دولت آمریکا برای حمله به مراکز هسته ای ایران، حمایت از منافقین حاضر در عراق (کمپ لیبرتی) تنها بخشی از کارنامه کاری رندل در حمایت از منافقین است.

البته لازم به ذکر است اسم رندل به طور مرتب در پرونده‌های مربوط به اخذ رشوه‌های کلان از سوی منافقین نیز در خبرگزرای های آمریکایی تکرار شده است.

نیویرک تایمز صراحتا در گزارش خود اذعان کرد رندل در قبال سخنرانی برای حذف گروهک ترویستی منافقین از فهرست گروهک‌های تروریستی آمریکا از این گروهک مبالغی را دریافت کرده است.

بخش مبارزه با تروریسم وزارت خزانه داری آمریکا نیز بر دریافت رشوه از منافقین توسط رندل طی گزارشی صحه گذاشت.

منبعی آگاه نیز در مورد هزینه‌های گروهک تروریستی منافقین، در گفتگو با واشنگتن تایمز گفته است که «رندل» برای حضور و سخنرانی در هر گردهمایی ۲۰ هزار دلار دریافت می کند.

بنابر گزارش نیویورک تایمز، خود ادوارد رندل نیز اعتراف کرده است که مبلغی بین ۱۵۰ هزار دلار تا ۱۶۰هزار دلار برای سخنرانی و شرکت در همایش های منافقین دریافت کرده است.

اما او استدلال کرده که این پول توسط هواداران منافقین به او تقدیم شده! و بطور مستقیم از گروهک تروریستی منافقین پول دریافت نکرده است.

وی مدعی شده است پرداخت‌های مربوط به سخنرانی‌هایش از پول های جمع شده از شهروندان آمریکایی و ایرانیان ساکن در اروپا که معتقد به حذف این گروهک از فهرست سازمان های تروریستی آمریکا هستند، پرداخت می شود.

عذر بدتر از گناه رندل به قدری مضحک است که هر شنونده‌ای را به خنده وا می دارد. حمایت از یک گروهک تروریستی هیچ فرقی با شرکت در جنایات آن ندارد چه این حمایت لفظی باشد و چه با دریافت پول و رشوه! حتی اگر امثال رندل، بولتون و منندز و دیگرانی که با دریافت رشوه و پول از منافقین از اعمال تروریستی آنها حمایت کرده اند، به دلیل حاکم بودن مناسبات ناسالم سیاسی بر جهان امروز به کسی پاسخگو نباشد بدون شک آنها در پیشگاه افکار عمومی جهانی محکوم هستند