کد خبر : 272
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 5 مارس 2020 - 9:27

razaghi13.blogfa.com

رای ۸۵ درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!

رای ۸۵ درصدی رجوی داعشی چه شد ؟!
رجوی با وجود داشتن 85 درصد رای مردم ایران، چرا برای نسل جدید شناخته شده نیست و عده ای هم که از نسل دهه شصت و یا هفتاد هستند فرقه رجویِ روح پلید را به عنوان منافق می شناسند ؟

سال ۷۵ بود رجویِ روح پلید نقشه کشیده بود برای آوردن افراد از داخل ایران به داخل تشکیلات؛
تصمیم گرفته بود تیمهایی را به شهرهای مرزی بفرستد تا یک مشت بدبخت کارتن خواب و معتاد ها را با وعده زندگی بهتر در اروپا فریب داده و به اردوگاههای هدیه ای صدام ملعون به رجوی داعشی منتقل کند .
رجویِ روح پلید و دیگر سران فرقه نقشه شوم خود را از قبل آماده کرده بوند و برای پیاده کردن نقشه شوم خود باید اعضاء اسیر در چنگال خود را توجیه می کرد و به همین منظور نشستی در اردوگاه موسوم به باقر زاده بر گزار کرد و برای توجیه نقشه خود شروع کرد به یک مشت یاوه سرایی و از وضعیت داخلی و پایگاه سیاسی و اجتماعی ایران صحبت کردن و ادعاکرد که در داخل ایران نارضایتی ملت ایران از رژیم به اوج خود رسیده و برای اثبات یاوه های خود گفت :
“چند روز پیش با طارق الهاشمی ملاقات داشتم و به وی گفتم اگر مرزها باز باشد و تردد به عراق آزاد باشد بیش از ۹۰ درصد جوانان ایرانی به ارتش ما خواهند پیوست”.
سپس رجوی روح پلید روی تابلو شروع کرد به تقسیم دیدگاه ملت ایران و مدعی شد در داخل ایران بر اساس اخبار موثقی که داریم و با آمار رسمی که داریم ۵ درصد طرفدار رژیم ایران هستند که کلا پاسدار و بسیجی هستند ! ۵ درصد هم طرفدار ملی مذهبی ها و سلطنت طلبها و سایر گروه ها گروهها ؛ ۵ درصد هم بی تفات می مانند ۸۵ درصد که به نفع ما هستند ! البته اعضاء نگون بخت بخاطر بی خبری از وضعیت داخل ایران نمی دانستند رجویِ روح پلید این آمار چطور و از چه طریقی به دست آورده است .
سپس رو کرد به اعضاء و گفت : برادران و خواهران من این ۸۵ درصد را چکار کنم ؟! هیچ کس نمی دانست که منظور رجویِ شیاد چه هست .
تا اینکه عباس داوری معروف به جاسوس الدوله که از قبل همراه رجوی نقشه را کشیده بودند برگشت و گفت این ۸۵ درصد مال شماست و باید راهی باز شود تا آنها به ارتش آزادیبخش بپیوندند !
رجوی بعد از صحبت عباس داوری گفت: پس در این صورت عملیات راهگشایی را اعلام می کنم و هر قرارگاهی باید تعهد بدهد که نیروهای مانده در داخل ایران به عراق بیاورد! چند روز بعد از نشست توجیهی، اعضاء نگون بخت به مقر های مرزی خود بر گشتند و سازماندهی بر اساس تیم بندی تشکیل شد و آموزشهای خاص بر گزار شد و چند ماه بعد تیمهایی که به نام تیمهای راهگشائی نام گذاری شدند شروع بکار کردند و با همکاری ارتش صدام در مرزهای ایران و عراق از میدانهای مین راهی برای تردد به سمت ایران پاکسازی می شد و تیمی که مامور تردد به داخل ایران می شد از میدانهای مین مشخص شده به داخل ایران تردد می کردند تا افرادی را که بوسیله قاچاقچی ها به مرز آورده می شدند را تحویل بگیرند .
با آوردن چند نفر در همان اوایل این مرحله که رجوی اسم ان را راهگشائی گذاشته بود معلوم بود که یک مشت معتاد و قاچاقجی ؛ کارتن خواب و … را بعنوان نیرو به داخل عراق آوردند که نه تنها از مبارزه و سیاست هیچ سر رشت های نداشتند بلکه اسمی از فرقه رجویِ داعشی نشنیده بودند حتی چند نفر اول که آمده بودند، منتظر بودند هر چه زودتر از عراق به اروپا اعرام شوند ! چون رجوی این افرادرا با فریب و نیرنگ و با وعده فرستادن این افراد به اروپا به عراق آورده بود. در ایران از سال ۷۵ تا آخرین انتخابات مجلس که چند روز پیش برگزار شد بارها انتخابات ریاست جمهوری؛ انتخابات مجلس و هم انتخابات شوراها برگزار شده و هر بار هم رجویِ روح پلید و مریمِ قجر داعشی فراخوان تحریم داده اند که هیچ کس در داخل ایران برای فراخوانهای سران فرقه رجویِ داعشی تره هم خرد نکرده است .
اما آنچه موجب خنده هست پیام منتسب به رجویِ روح پلید که مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد. رجویِ روح پلید مفقود القبر از قبر نداشته خود پیام داده و مدعی شده انتخابات تحریم شده ! اما موضوعی که خیلی باعث تعجب هست اینکه رجوی با وجود داشتن ۸۵ درصد رای مردم ایران، چرا برای نسل جدید شناخته شده نیست و عده ای هم که از نسل دهه شصت و یا هفتاد هستند فرقه رجویِ روح پلید را به عنوان منافق می شناسند ؟!
اگر فرقه رجوی مدعی است که در داخل ایران پایگاه دارد پس چرا بطور خاص مریم قجر داعشی بعنوان رئیس جمهور حسرت به دل به داخل ایران نمی رود تا به حسرت ۲۶ ساله خود پایان بدهد ؟به رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه می گویم :
برای بر چیدن تخت و تاجی که در آلبانی برای خودتان درست کرده اید فقط مادران اسیران فرقه کافی است. اگر ریگی به کفش ندارید و اگر ترسی ندارید راه را برای ملاقات خانواده ها با اعضاء اسیر در اردوگاه البانی را باز کنید تا مادران و خانواده ها درصد را کف دستتان بگذارند .

محمد رزاقی از جدا شدگان سازمان، پاریس