کد خبر : 279
تاریخ انتشار : شنبه 7 مارس 2020 - 7:54

https://www.farsnews.ir/azarbaijan-sharghi

تلاش‌های سایبری منافقین برای ایجاد نگرانی در جامعه

تلاش‌های سایبری منافقین  برای ایجاد نگرانی در جامعه
موضوع انتشار ویروس یک مقوله است، اما آنچه که این مشکل را دو چندان می‌کند، موج سواری ضد انقلاب بر روی این فضا برای التهاب آفرینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجاهدین”: به نقل از خبرگزاری فارس مرتضی صفری امروز در جلسه کارگروه اطلاع‌رسانی و آرام‌بخشی قرارگاه پدافند زیستی استان، با اشاره به تلاش‌های سایبری گروهک‌های منافقین و وهابیون برای ایجاد نگرانی در جامعه، اظهار داشت: متاسفانه میزان خبرهایی که این رسانه‌ها در رابطه با شیوع کرونا در ایران تولید می‌کنند، چندین برابر چین است که منشأ ویروس کرونا بود.

وی افزود: با بازنمایی محیط‌های بیمارستانی، سعی داریم ترس و نگرانی ایجاد شده در فضای مجازی را کمتر کنیم و قطعا نشان دادن توانایی، مجرب بودن و باانگیزه بودن کادر درمان، در آرامش‌بخشی جامعه موثر است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی خاطرنشان ساخت: موضوع انتشار ویروس یک مقوله است، اما آنچه که این مشکل را دو چندان می‌کند، موج سواری ضد انقلاب بر روی این فضا برای التهاب آفرینی است.

صفری اضافه کرد: به نظر می‌رسد با توجه به سابقه فرهنگی کشور و استان، افکار عمومی در این مدت کم، همراهی خوبی داشتند و باید برای غنا بخشیدن به مطالب آموزشی در استان، مطالب تخصصی نسبت به مناطق مختلف با محتوای خاص مناطق، تولید کنیم.