کد خبر : 330
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 10 مارس 2020 - 8:37

منافقین داغدار داعش شدند

منافقین داغدار داعش شدند
منافقین امروز به بازوی آمریکا و عربستان علیه منافع ملی ایران تبدیل شده است

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ به نقل از جام نیوز گروهک تروریستی منافقین شاید تنها تشکیلات در جهان باشد که به وضوح اختلاف زیادی میان شعار‌ها و سیاست‌هایش با عملکرد آن‌ها وجود دارد. این سازمان متشکل از افراد به ظاهر مسلمان است که در کارنامه اش، هزاران لکه سیاه و عمل غیر انسانی و غیر اسلامی دیده می‌شود. منافقین که به فاصله کوتاهی پس از پیروزی انقلاب اسلامی چهره واقعی خود را بر همه عیان نمود، تاکنون از هر فرصتی برای ضربه زدن به ملت ایران فروگذار نبوده‌است؛ از ایجاد آشوب و ناامنی و ترور مردم بی گناه تا همکاری با دشمن بعثی در هشت سال دفاع مقدس.

در تعریف نفاق این سازمان همین بس که داعیه مبارزه با امپریالیسم دارد و مدعی است روزی برای قطع کردن منافع آمریکا از ایران تلاش می‌کرده، اما امروز به بازوی آمریکا و عربستان علیه منافع ملی ایران تبدیل شده است و روابط بسیار گرمی با تندرو‌های آمریکایی دارد.

اما حافظان نظام و محافظان ملت در تمام این سال‌ها نه تنها اجازه ندادند که این خائنین به ملت بتوانند به خواسته‌های شوم خود برسند بلکه ضربات مهلکی به آن‌ها وارد کرده‌اند.

ضربات سنگین نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی به منافقین، آنقدر مهلک و کوبنده بوده است که موجب شده تا این تروریست‌ها از هر فرصتی برای حمله به فرزندان ایران استفاده کنند.

تروریست‌های منافق در جدیدترین عقده گشایی علیه حافظان امنیت ایران، “سپاه قدس” را هدف گرفته و مقاله‌ای علیه “رزمندگان بدون مرز” منتشر کردند؛ رزمندگانی که تروریست‌های داعش را در منطقه نابود کرده اند.

منافقین که روز به روز منفعل‌تر و ضعیف‌تر از گذشته می‌شوند حالا به دنبال تخریب عامل تلخ‌ترین خاطرات عمرشان هستند، غافل از اینکه آنچه در تاریخ به نامشان ثبت شده فقط جنایت علیه مردم ایران است و شکست و ناکامی.