کد خبر : 445
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 2 آوریل 2020 - 8:20

فصل مشترک منافقین و سیا

فصل مشترک منافقین و سیا
تد پو (Ted Poe)  عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت تگزاس و رئیس زیرکمیته ضد تروریسم و منع تسلیحات اتمی کنگره آمریکا از دیگر حقوق بگیران گروهک تروریستی منافقین است.

به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”، وی در سال ۹۱ در خروج منافقین از لیست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا تلاش زیادی کرد و صد البته مزد خود را نیز از منافقین دریافت کرد.  در همان سال روزنامه‌های غربی و از جمله گاردین فاش کردند که تدپو و تعدادی دیگر از نمایندگان کنگره آمریکا برای این خوش خدمتی خود به گروهک منافقین مبالغ کلانی رشوه گرفته‌اند.

حمایت آشکار یک قاضی، حقوقدان و رئیس کمیته ضدتروریسم کنگره آمریکا از یک گروهک تروریستی خود طنز روزگار است. چرا که تحصیلات، شغل و موقعیت وی ایجاب می‌کند سرسخت‌ترین مخالف و دشمن شماره یک گروهک ترویستی منافقین باشد؛ ولی منافقین او را نیز همچون باب منندز و جان بولتون و… خریده‌اند . وی از جمله کسانی تست که در اعمال تحریم علیه بسیاری از شخصیتهای نظام جمهوری اسلامی نقش محوری را بازی می کند.

تدپو نه تنها از این حمایت خود از منافقین شرمسار نیست، بلکه بعد از انتشار خبر خروج نام گروهک تروریستی منافقین از فهرست ساز‌مان‌های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا، به تعریف و تمجید از این گروهک نیز پرداخت.

وی که از سرشناس‌ترین حامیان منافقین محسوب شده و مبالغ کلانی را به طور پیوسته از این گروهک دریافت می‌کند، در بیان شایستگی منافقین!!! و طی مطلبی در سایت خود، از جاسوسی این گروهک تروریستی برای سرویس اطلاعاتی آمریکا (سیا) نیز پرده برداشت.

در همان ایامی که نام منافقین از لیست گروه های تروریستی پاک شد در وب سایت خود این چنین نوشت: “سازمان مجاهدین خلق (منافقین) در سال‌های اخیر با سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا برای کسب اطلاع از فعالیت‌های داخل ایران فعالانه کار می‌کند. از دیگر هنرهای این قاضی ضدتروریسم مدافع تروریست‌ها گزارش‌های متعددی است که در رسانه‌های آمریکایی در مورد فساد اقتصادی و  فرارهای مالیاتی وی منتشر شده است.

بر این اساس در سال ۲۰۰۶ انجمن شهروندان مسئول واشنگتن (CREW)، از تد پو و کمیته اصلی ستاد مبارزات انتخاباتی وی، به اتهام نقض فاحش قوانین ستاد انتخابات فدارال به کمیسیون انتخابات فدرال کنگره (FEC)، شکایت کرد. در مجموع، تد پو از افشای منبع بیش از ۶۵۰ هزار دلار از کمکهای مالی که بیش از یک سوم کل مبلغ جمع آوری شده توسط کمیته در طول کل دوره انتخاباتی ۲۰۰۴-۲۰۰۳ می باشد، خودداری کرده بود.