کد خبر : 448
تاریخ انتشار : یکشنبه 5 آوریل 2020 - 15:29

شاهد شاکری

ارتش دشمن شماره یک منافقین

ارتش دشمن شماره یک منافقین
منافقین فراموش کرده اند که ارتش چه کینه ی عمیقی از آنان دارد

“پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ در این روزها که ویروس کرونا دنیا را در کام خود فرو برده، عده‌ای تروریست پیر و فرتوت شروع به پرت و پلاگویی کرده و برای اینکه در درون ایران مردم را به کام مرگ و نیستی بکشاند هر با یک بهانه تلاش می‌کنند که با فراخوانهایی هجو و مسخره، مردم را به خیابان بکشانند بلکه  بتوانند اظهار وجودی کرده و در قهقرایی نیستی و تاریکی مطلقی که در آن محصورند، سوسویی بزنند.

یک روز از سوی سرکرده تروریست و مفقود الاثر پیامی صادر می شود  “که آهای مردم بریزید به خیابان ها و از در و دیوار انبارهای فلان جا بالا بروید و وسایل پزشکی را غارت کنید.” این امر موید اساس ذات و هسته وجودی منافقین را نشان می دهد چرا که  در حالی که تمام دولت های دنیا از مردم خود می خواهند تا برای در امان ماندن از ابتلا به ویروس در خانه بمانند، اما این تشکیلات ضد خدا، میهن و خلق مردم را تشویق به سوتر شدن بر ارابه‌ی مرگ می نماید. یک روز ملکه تروریستها، مریم قجر عضدانلو  برای قربانیان کرونا اشک تمساح می ریزد، اما در عین حال مانند حوادث قبل دست به آمارسازی می زند و تلاش می کند تا افکار عمومی را مخدوش کند. هر چند سالهاست که دشمنی منافقین خونخوار بر مردم بصیر و دشمن ستیز ایران اسلامی آشکار شده و هیچ گاه در دام تارهای عنکیوتی قسم خورده ترین دشمن خود و هم پیمان صدام و رژیم بعث نیفتاده اند.

همانگونه که اشاره شد به شکرانه خداوند تا کنون کسی چه در درون ایران و چه در خارج از کشور به هجویات منافقین گوش نمی دهد، اما دوباره این فرقه به تاریخ پیوسته وقیحانه دست به انتشار اطلاعیه زده است.  آن هم به اسم سخنگویی که نه نامی دارد نه نشانی..

این سخنگوی کاذب منافقین این بار دلاورمردان سرافراز و خدوم  ارتش جمهوری اسلامی ایران را هدف خود قرار داده و از سربازان و پرسنل ارتش خواسته که از پادگان ها فرار کنند و در ضمن تآکید کرده هر چقدر می توانند با خود سلاح هم ببرند. اینکه از نظر منافقین امکان نظامی اینقدر بی در و پیکر باشد که هر کس بدون هیچ نظارتی بتواند با خود سلاحی خارج نماید، عجیب نیست. چرا که آ«ها سالهاست در توهمات رجوی ساز زندگی کرده اند. اما اینکه چرا اینبار ارتش را آماج هدف خود قرار داده اند را باید در این مهم جست که  در شرایطی که ویروس کرونا بی وقفه به پیش می تازد ارتش ایران دست بکار شده و به کمک دیگر نیروها آمده و تاثیر فراوانی هم در حمایت از مردم و مبارزه با ویروس مرگبار کرونا داشته است. و بر اساس اعتقاد منافقین هر چیزی که به مردم و سلامت جسمانی، روانی و آرامش آنان منجر شود امری مذموم است.

اما مغز سران نفاق هنوز در دوران سالهای قبل از انقلاب کار می کند، اعضای جدا شده از این فرقه همیشه نوشته و تآکید کرده اند که این فرقه هیچگونه اطلاعاتی از درون جامعه ایران ندارد و این مزخرفات سخنگوی بی نام و نشان منافقین هم ثابت کننده همین واقعیت است.  منافقین وقتی که می بینند ارتش جمهوری اسلامی ایران هم مانند مردم ایران برای تشکیلات جهنمی شان پشیزی ارزش قائل نیستند،  تلاش می‌کند تا به زعم خود در صفوف ارتش آشوب برپا کند.

ورای همه این مسائل منافقین فراموش کرده اند که ارتش چه کینه ی عمیقی از آنان دارد. اولا مسعود رجوی همان کسی است که در ابتدای انقلاب به انحلال ارتش ایران اصرار داشت ثانیا عملیات مرصاد و نازشست ارتش قهرمان ایران به تروریستهای منافق فراموش نشدنی نیست و از سوی دیگر نه ارتش و نه ملت ایران دستهای پلید و پهره کریه و خونخوار منافقین را در ترور به شهادت رساندن پرسنل ارتش و در پیشانی آن امیر سرافراز ارتش اسلام سپهبد شهید علی صیاد شیرازی نه بخشیده است و نه فراموش خواهد کرد.

تمام تلاش منافقین در این شرایط که مردم و تمام کادر پزشکی و دیگر ارگان ها در گیر مبارزه با ویروس کرونا هستند،  قصدش برپا کردن آشوب در درون ایران است تا با این کار مردم بیشتری از بین بروند تا با این بهانه بتواند در اروپا مانور سیاسی برپا کند و تقصیرها را گردن نظام اسلامی بیندازد. اما بایستی بر این مهم تامل نماید که جنایش دیگر برای هیچ کس رنگ ندارد.

شاهد شاکری