کد خبر : 463
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 آوریل 2020 - 14:25

کاسه لیس ابلیس، قاتل شهید صیاد شیرازی

زهره قائمی

زهره قائمی
قائمی طی سال‌های 72 تا 75 از مسئولان دفترهای مریم قجرعضدانلو بوده است.

“پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”؛ زهره قائمی متولد سال ۱۳۴۳  از ۱۲ سالگی آلوده نفاق شد. نحوه عضو شدن وی در تشکیلات از این قرار بود که سعید محسن (از موسسین منافقین) با خانواده وی نسبت داشت و به تبع آن برادر وی نیز به سازمان پیوسته بود و طی دستوری که از بالا به اعضا مبنی بر عضو گیری زنان برای ازدواج های تشکیلاتی و سایر فعالیتهای دد منشانه  داده شده بود، وی نیز در سنین نوجوانی پا به برهوت نفاق گذاشت. وی در تابستان ۵۸ همراه برادرش به انجمن میثاق رفت و با کار مثلا تبلیغاتی فعالیت خود را آغاز نمود.

علیرغم همه خباثت ها، هنگامی که درگیری میلیشیای منافقین با پاسداران اسلام و انقلاب دستگیر شد، به علت سن پایین وی ، او را به هلاکت نرسانند و سعی داشتند که با نشان دادن راه صواب ، گذشته سیاه وی را پاک کنند و تنها ۵ سال زندان برای وی حکم کردند. و لیکن قائمی که تمام وجودش سیاه شده بود به دروغ توبه نموده و از سازمان و عملکرد و سران آن اعلام برائت نمود. و پس از آزادی در سال ۱۳۶۵ با فلاکت و بدبختی خود را به جهنم اشرف رسانید.

این خونخوار  منافق، در جریان عملیات های آفتاب، چلچراغ و مرصاد علیه ملت و نظام ایران اسلامی جنگید و مزدوری رژیم بعث عراق را نمود. او طی سال‌های ۷۲ تا ۷۵ از مسئولان دفترهای مریم قجرعضدانلو بوده است.

لازم به ذکر وی نیز همچون سایر اعضا شورای رهبری در استخر معروف شنا نموده و صاحب قلاده ای از دستان شیطان اشرف(مسعود رجوی) گشته است. قائمی زنی وقیح و شکنجه گر بود که هر چه از دهانش در می آمد به همه می گفت. با ادب ترین حرفش در نشست این بود به همه می گفت پودر مرگ بر روی شما ریخته اند که حرفی نمی زنید! او فرمانده یکی از مقرها در داخل اشرف و نیز از اعضای ارشد سازمان بود. وی تلاش می کرد که بیشتر گروههای تروریستی را برای انجام کارهای تروریستی به ایران بفرستد و کرسی بالاتری نصیب خود بکند. مواقعی که در مقر با همه نفرات نشست می گذاشت می گفت من می خواهم پیش برادر و خواهر مریم رو سفید باشم برای واحد ( گروه تروریستی ) آماده باشید که بروید داخل و عملیات انجام دهید برای من مهم نیست چه کسی زنده بر می گردد و چه کسی کشته می شود من فقط می خواهم عملیات با موفقیت انجام شود و آنهایی که در مقر می مانند آنقدر کار کنند که از حال بروند.

وی مسئول عملیات ترور امیر سرافراز ارتش اسلام شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده است. . خوش رقصی های  او باعث شد که در شهریور سال ۱۳۹۰ زهره اخیانی مسئول اول گروهک تروریستی منافقین او را به عنوان همردیف مسئول اول معرفی کند.

در توصیف پلیدی و پلشتی او همین بس که در دو سال آخر حضور منافقین در پادگان اشرف مسئول قرارگاه شیطان بود

سر انجام این کاسه لیس ابلیس جزای مزدوری خود را  با هلاکت و وصل به دوزخ در جریان درگیری فرزندان انتفاضه شعبانیه با نیروهای منافقین در شهریور سال ۱۳۹۲ گرفت.

تصویر کریه جسدش دال بر پلشتی روح اوست